مجله کی تی

نحوه باز و بستن کمربند ریلی

نحوه باز و بستن کمربند ریلی

آشنایی با نحوه باز و بسته کردن سگک کمربند ریلی

باز و بستن سگک کمربند ریلی چگونه است؟ این سوالی است که ممکن است برای هر فرد هنگام استفاده از این مدل کمربند پیش بیاید. همانگونه که می‌ دانید کمربندهای ریلی از جمله انتخاب‌ های آقایان هستند که در استایل و ظاهر آن ها تاثیر بسیاری خواهند داشت. در واقع انواع کمربند با سبک خاص و نوع طراحی که دارند، می‌ توانند برای تیپ و استایل آقایان گزینه‌ ای مناسب باشند. کمربندها با مدل‌ های گوناگون روانه بازار می‌ شوند. در چند سال اخیر کمربند ریلی مردانه که اغلب در دسته کمربندهای رسمی هستند، مورد توجه قرار گرفته‌ اند. این نوع کمربندها دارای ساختاری متفاوت نسبت به کمربندهای معمولی هستند. با توجه به این شرایط، نحوه باز و بسته کردن سگک کمربند ریلی نسبت به کمربندهای دیگر متفاوت است. با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات کافی را ارائه دهیم.

نکاتی در مورد کمربند ریلی

قبل از اینکه به بررسی باز و بستن سگک کمربند ریلی بپردازیم، بهتر است نکاتی در خصوص آن ها بیان کنیم. کمربندهای معمولی حاوی سوراخ‌ هایی هستند که فرد بتواند برای تنظیم اندازه کمربند از آن ها استفاده کند. این در حالی است که نحوه ساخت کمربندهای ریلی به شکلی است که در قسمت داخلی آن ها یک ریل پلاستیکی معمولا با ابعاد ۲۰ الی ۲۵ سانت قرار می‌ گیرد. با توجه به نوع ساخت تسمه و کمربند و نحوه قرارگیری ریل پلاستیکی، از قسمت بیرونی نمی‌ توان آن را مشاهده کرد. دقت داشته باشید چه کمربند ریلی چرم اصل و یا کمربند ریلی چرم مصنوعی خریداری کنید از متریال پلاستیک برای ساخت قسمت ریل آن استفاده می‌ شود.

یکی دیگر از نکات در خصوص استفاده از کمربند ریلی این است که برای بهره‌ گیری از آن باید سگک ریلی نیز به کار گرفت.

آموزش باز و بسته کردن سگک کمربند ریلی مردانه

اکنون که به طور کلی با نوع ساخت کمربند ریلی آشنا شده‌ اید، می‌ توانیم به آموزش باز و بسته کردن سگک آن بپردازیم. همانگونه که بیان کردیم نوع سگکی که برای کمربند ریلی به کار گرفته می‌ شود نسبت به سگک کمربند معمولی متفاوت است.

این نوع سگک در قسمت داخلی خود حاوی یک زبانه بوده که کار قلاب در کمربندهای معمولی انجام می‌ دهد.

هنگامی که شما قسمت تسمه را به داخل سگک فشار دهید، زبانه‌ ای که بر روی قسمت سگک قرار گرفته است به پشت دندانه‌ های ریل رفته و کمربند قفل می‌ شود.

با توجه به اینکه فاصله دندانه‌ های این نوع کمربند در قسمت ریل نسبت به هم بسیار نزدیک است، برای تنظیم کردن اندازه کمربند با هر مقداری به راحتی می‌ توانید اقدام نمایید.

اگر به دنبال باز کردن سگک کمربند ریلی هستید نیز به راحتی می‌ توانید این کار را انجام دهید. کافیست که زبانه تعبیه شده در قسمت بالای سگک را فشار داده تا ضامن از روی قسمت ریلی جدا شود. به راحتی با انجام این کار می‌ توان برای کم و زیاد کردن اندازه کمربند و باز و بسته کردن آن اقدام نمود.

کمربندهای ریلی استایل شما را شیک می‌ کنند

خرید کمربند ریلی و استفاده از آن کمک می‌ کند تا بتوانید استایل معمولی را به یک پوشش رسمی تبدیل کنید. انواع کمربند ریلی مردانه توسط فروشگاه اینترنتی کمربند کی تی در دسترس شما قرار گرفته‌ اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید