ارسال توسط پست جمهوری اسلامی

تا 8 صبح سفارشت و ثبت کن  3 ساعت بعدش کد رهگیری پستی و برات ارسال میکنم تا خیالت راحت باشه از یه خرید امن

ارسال به سراسر ایران:

کلیه ارسال های چرم کی تی توسط پست پیشتاز انجام میگیرد.

مراحل ارسال کالا

1- از ثبت سفارش تا تحویل به پست

در صورت ثبت سفارش و نهایی شدن و تایید تمام مشخصات سفارش (عدم ابهام در آدرس یا سفارش)

ثبت سفارش از شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 8 صبح : تحویل به پست همان روز

ثبت سفارش از شنبه تا چهارشنبه بعد از 8 صبح : تحویل به پست روز بعد

ثبت سفارش پنج شنبه تاقبل از 7 صبح : تحویل به پست همان روز

ثبت سفارش پنج شنبه بعد از 7 صبح : تحویل به پست شنبه هفته بعد

علت این زمان بندی تحویل گرفتن مرسوله توسط پست می باشد که بعد از ساعت 12 هیچ مرسوله ای را تحویل نمیگیرد و به روز بعد موکول میکند و در روز پنج شنبه نیز بعد از ساعت 10 صبح هیچ مرسوله ای تحویل گرفته نمیشود  

بیمه محصول

امکان رهگیری محصول

بسته بندی ایمن

مدت زمان ارسال کالا (طبق نوسته موجود در سایت پست جمهوری اسلامی ایران)

پست پیشتاز چیست؟

پست پیشتاز همان پست سفارشی است که سریع‌تر انجام می‌شود. تمام مراحل پذیرفتن مرسولات، بسته‌بندی، توزیع و ارسال در پست پیشتاز با سرعتی بسیار بالا انجام می‌شود. بسته‌ها و نامه‌های شما با پست پیشتاز در داخل کشور از ۲۴ تا ۷۲ ساعت یعنی ۲ الی ۳ روز بعد از ارسال به مقصد می‌رسند. در صورت ارسال به خارج از کشور نیز بسته‌ها با اولین پرواز به خارج از کشور ارسال شده و تا ۷۲ ساعت بعد از رسیدن به کشور مقصد به دست گیرنده می‌رسد. ارسال با پست پیشتاز برای مراکز استان تا ۴۸ ساعت و برای شهرستان‌ها تا ۷۲ ساعت زمان می‌برد. پست پیشتاز بعد از پست ویژه، سریع‌ترین روش ارسال پستی در ایران است. بسته‌های پیشتاز دارای بیمه عمومی هستند.

تفاوت پست در تهران و شهرستان

اگر بسته خود را با پست پیشتاز از تهران به مراکز استان‌های دیگر ارسال کنید، در مدت ۲۴ ساعت به دست گیرنده می‌رسد. حداکثر زمان تحویل یک مرسوله پیشتاز درون‌شهری به گیرنده ۲۴ ساعت و برای شهرستان‌ها ۴۸ تا ۷۲ ساعت است. البته مدت زمان پست پیشتاز بستگی به این دارد که شما در چه روزی بسته خود را ارسال کرده‌اید. در صورتی که قبل از ساعت ۱۲ ظهر (پنج‌شنبه‌ها ساعت ۱۰)  بسته خود را پست کرده باشید، بسته شما در همان روز ارسال می‌شود. در نظر داشته باشید که در روزهای تعطیل سرویس‌دهی انجام نمی‌شود.

نکته

  • در نظر داشته باشید که موارد ذکر شده برای روزهای کاری عادی می باشد و در صورت سفارش در مناسبت ها مختلف اعیاد و تعطیلی های رسمی با توجه به حجم ارسال ممکن است تغییراتی در مدت زمان تحویل صورت پذیرد.
  • سفارشاتی که در روز پنج شنبه ثبت می گردد در اولین روز کاری تحویل پست می گردد.
  • ارسال های شهر قزوین در روز های تعطیل هم طبق برنامه در همان روز با پیک  انجام می گردد.
  • توجه داشته باشید که در حضور مامور پست کالا را بررسی کرده پس از اطمینان از سلامت آن نسبت به امضا رسید اقدام فرمایید و در صورت وجود هرگونه ایراد در محصول ، بسته بندی یا متعلقات در همان لحظه نسبت به مرجوع کردن محصول اقدام نموده و با قسمت پشتیبانی تماس حاصل نمایید بدیهی است مسئولیت هر گونه ایراد بعد از تحویل نهایی  به عهده خریدار می باشد.
  •  نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین پست کارت شنایی معتبر ارائه دهید و در صورت درخواست تحویل به شخص دیگری غیر از خود مشخصات شخص ثالث را در توضیحات هنگام ثبت سفارش درج نمایید.
  • مامورین ارسال ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.
  • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد . در صورت اشتباه بودن آدرس و مرجوع کالا به انبار شرکت کلیه هزینه های ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد.