چرا قیمت ها در سایت kt با دیجی کالا و باسلام متفاوت است؟

تعداد زیادی از مشتری ها با ما تماس گرفته و در خصوص اختلاف قیمت بالای محصولات در سایت اصلی چرم کی تی با سایت های فروش دیجی کالا و باسلام سوال پرسیدند و عموما بر این باور بودند که ممکن است کیفیت محصولات ارسالی متفاوت باشد. بدین منظور لازم دانستم توضیح کاملی در این خصوص برای خریداران عزیز ارائه دهم تا این مورد شفاف سازی شود.

همانگونه که در اسکرین بالا مشاهده میکنید این یکی از صورتحساب های دوره 15 روزه ما با دیجی کالا است . کل فروش 15 روزه ما حدود 70 میلیون تومان بوده در صورتی که دریافتی ما از دیجی کالا تنها 53 میلیون تومان خواهد بود و با یک حساب ساده کسر حدود 25 درصد از مبلغ کل بابت هزینه ها و کمیسیون برای فروشنده حاصل شده است.

با یک مثال ساده تر میشود عنوان کرد در صورتی که خریدار محصول چرم کی تی را از دیجی کالا 500 هزار تومان خریدار کند دریافتی ما بابت آن محصول از دیجی کالا تنها 375 هزار تومان هست. و سود 125 هزار تومانی برای دیجی کالا تنها به عنوان یک واسط به همراه خواهد داشت. حال اگر شما همان محصول را از سایت اصلی تولید کننده خریداری کنید پرداختی شما حدود 420 هزار تومان خواهد که که در درجه اول اختلاف زیادی با سایت دیجی کالا دارد و در نهایت کمک میکند که تولید کنند یا فروشنده امکان ادامه فعالیت اقتصادی داشته باشد و چرخه تولید متوقف نشود .

در انتها واقعا تقاضا دارم در صورتی که محصولی را در دیجی کالا انتخاب کردید حتما قبل از خرید عنوان اون محصول را در گوگل سرچ کنید تا شاید فروشنده اصلی اون محصول و پیدا کردید و هم شما قیمت مناسب تری خرید میکنید و هم فروشنده به سود منطقی تری میرسه تا امکان ادامه حیات داشته باشه.